قیمت خرما خشک بسته بندی شده در تهران

قیمت خرما خشک به تناسب نوع بسته بندی و کیفیت رقم انتخابی متفاوت می باشد. انواع خرما بسته بندی شده را در بازار تهران می توان به صورت عمده و با قیمتی مناسب تهیه نمود. کافی است برای اطلاع از نحوه سفارش ها با مدیران فروش مجموعه خرما خشک ایران در ارتباط باشید.

برای داشتن یک تجربه موفق در خرید خرما خشک، لازم است در ابتدا با انواع موجود آشنا شوید.

انواع خرما خشک ایران

 1. خرما خشک پیارم
 2. رقم زاهدی
 3. خرمای خشک ربی
 4. خرما خشک زرد
 5. رقم دیری

خرما خشک بسته بندی

موارد نام برده شده جز ارقام پرفروش و معروف خرمای خشک جنوب می باشند وگرنه در ایران ارقام زیادی از خرما موجود است که هنوز در بازار داخل کشور هم ناشناخته باقی مانده اند.

از آنجاییکه خرما یکی از گزینه های انتخابی در صادرات خرمای ایران است، تولیدکنندگان مطرح کشور برای بسته بندی این محصول، طرح های بسیاری را در نظر گرفته اند تا بتوانند بازارهای هدف زیادی را در سایر کشورها نیز پوشش دهند.

انواع بسته بندی خرما خشک

 1. ظروف کریستالی خرما خشک
 2. بسته بندی نانو
 3. بسته های 100 گرمی
 4. کادویی
 5. بسته بندی کبریتی
 6. بسته تکی خرما
 7. خرمای وکیوم شده
 8. بسته بندی صادراتی خرما

هرکدام از انواع بسته بندی نام برده شده قابل استفاده برای خرمای خشک و تازه می باشند و متناسب با رقم خرما و ماندگاری آن، نوع بسته بندی به کار برده شده اهمیت می یابد. اکثرا انواع خرما خشک را در ظروف بسته بندی کریستالی و پاکت های نانو و زیپ دار تهیه می کنند که به خرما آسیب نرسد و قابلیت جابجایی راحتتر باشد. اما در بحث صادرات خرما خشک، استفاده از جعبه های کادویی و جعبه های طراحی شده ویژه صادرات مرسوم تر می باشد.

خرما خشک بسته بندی

نحوه دریافت قیمت خرما خشک

قیمت خرما خشک بسته بندی شده در بازار تهران با توجه به اینکه مرکز فروش انواع خرما در ایران محسوب می شود، معمولا با توجه به نوع خرما و بسته بندی به کار رفته تعیین می گردد. عموما هزینه حمل و نقل به قیمت خرید خرما از باغات اضافه می گردد و هزینه های جانبی کمتر خواهد بود. چنانچه قصد خرید خرمای بسته بندی شده برای فروش داخلی و یا صادرات خرما می باشید، می توانید با برقراری ارتباط با مسئولین فروش مجموعه، از قیمت های روز خرما مطلع گردید.

مرکز فروش خرما خشک بسته بندی

برای تجربه یک تجارت مطمئن و لذت بخش در زمینه صادرات خرما خشک، می توانید با ما همراه باشید. در این راستا برای ارائه انواع خرما خشک باکیفیت ایرانی، به مشتریان، توانسته ایم مرغوب ترین خرماخشک را در ابتدای فصل با قیمت مناسب خریداری نماییم و برای بسته بندی و مراحل تولید محصول، خرما را به کارخانه های مجهز انتقال داده ایم.

در این مکان ها با استفاده از دستگاه های مکانیزه، شستشو و سورت خرما انجام شده، انواع درجه های کیفی خرما خشک پس از تمیز شدن تفکیک می گردد و برای بسته بندی آماده می شوند. برای تنوع در نوع بسته بندی ها با توجه به بازار هدف و سفارش مشتریان، انواع جعبه های بهداشتی و مناسب بسته بندی خرمای خشک نیز موجود می باشد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما