قیمت انواع خرما خشک صادراتی جنوب

قیمت انواع خرما با توجه به کیفیت و نوع بسته بندی متفاوت است. فروش عمده خرما با قیمت منطقه امکان پذیر میباشد.

صادرات خرما به کشورهای همسایه و منطقه خاورمیانه از ایران، سبب رونق بازار خرمای کشور میگردد. اگر میخواهید شما هم در این رونق بخشی و ارزآوری سهیم باشید، کافیست تجارت را تجربه نمایید.

معرفی انواع خرما خشک جنوب از طریق این سایت صورت گرفته است. بنابراین برای خرید خرما خشک با کیفیت صادراتی و عرضه آن در بازارهای جهانی  نگرانی نخواهید داشت.

خرما خشک جنوب

انواع خرما خشک جنوب

همانطور که می دانید در ایران خرماهای بسیاری تولید و کشت میشوند. خرمای برداشت شده در جنوب کشور، دارای کیفیتهای متفاوتی است. انواع خرما متناسب با بازار هدف، قابل عرضه و بسته بندی هستند.

ارقام خشک به دلیل وجود رطوبت پایین، برای نگهداری و حمل و نقل، شرایط بهتری دارند. همین امر سبب شده تا عموما خرما خشک برای صادرات انتخاب شود.

قیمت انواع خرما

خرما خشک جنوب شامل ارقام بسیاری است که به برخی از آنها اشاره میشود:

 1. خرما پیارم حاجی آباد
 2. خرما خشک ربی
 3. خرما دیری
 4. خرما دسکی
 5. خرما مجول
 6. خرما زاهدی (قصب)
 7. خرما خشک زرد
در ایران بیش از 400 رقم خرما کشت و تولید می شود. تنوع در ارائه خرمای صادراتی، سبب جایگاه ویژه اقتصادی کشور در بازارهای جهانی شده است.

وجود تنوع در ارقام خرما خشک ایران، توانسته رضایت هر ذائقه و سلیقه ای را جلب کند. خرما خشک تازه را معمولا به صورت فله نگهداری میکنند. با توجه به بازار هدف و سفارشات، خرما سورت و شستشو میگردد. خرما خشک بسته بندی با توجه به استانداردهای لازم آماده میشود. برخی ارقام خرما خشک نیاز به بسته بندی مناسبی دارند تا آسیب نبینند.

قیمت انواع خرما

خرما خشک صادراتی

قیمت انواع خرمای ایران با توجه به کیفیت و نوع بسته بندی، متفاوت است. نرخ خرما همچون دیگر محصولات کشاورزی به موارد بسیاری وابسته بوده و دارای نوسان میباشد. میزان عرضه و تقاضا معمولا در قیمت محصولات تاثیر بسزایی دارند. برای مثال خرماهایی مثل مجول و پیارم به دلیل کیفیت بالای صادراتی و محدودیت تناژ، از قیمت بیشتری نسبت به دیگر ارقام خرما خشک برخوردارند.

کیفیت خرمای ارائه شده و مراحل تولید نیز نرخ خرما را تحت تاثیر قرار می دهد. با تمام این موارد، سعی کرده ایم همواره بهترین خرما را با نازلترین قیمت ارائه دهیم. رضایت مشتریان و رونق بازار خرمای ایران هدف اصلی مجموعه ما می باشد. برای دریافت لیست قیمت انواع خرما و نحوه سفارش با ما همراه باشید. جهت چگونگی صادرات انواع خرما نیز میتوانید از مشاوره رایگان برخوردار شوید.

قیمت خرما فله در سال جاری

با شروع فصل برداشت خرما در مناطق جنوبی کشور، قیمت های پیش خرید در محل نخلستان توسط کشاورزان مشخص می شود. می توان برای صرفه جویی در زمان و هزینه ها، انواع خرما را به صورت فله در این ایام تهیه کرد و برای بسته بندی با قیمت مناسب به کارگاه انتقال داد.

برای مثال در دو سال گذشته با توجه به وجود ویروس کرونا به تمامی کارگاه های بسته بندی رعایت اصول بهداشتی توصیه شده است. در همان سالها به دلیل همین امر و بسته شدن مرزها، صادرات خرما با کاهش روبرو شد. اما امید است که در فصل برداشت جدید، با رعایت نکات بهداشتی بازار خرما در ایران و سطح بین الملل مجددا رونق بگیرد. خرما خشک قیمت و کیفیت مناسبی برای صادرات به کشورهای آسیایی و اروپایی که به نوع بسته بندی حساس هستند، دارد.

آخرین قیمت خرما

قیمت انواع خرما

قیمت خرما مانند بسیاری از محصولات کشاورزی تحت تاثیر یکسری پارامترها تغییر میکند. برای مثال موارد زیر در این امر اثر گذارند:

 1. میزان عرضه و تقاضا
 2. کیفیت محصول
 3. اثر خشکسالی بر محصول برداشت شده
 4. ممنوعیت صادرات
 5. نوسان ارز
 6. وجود تحریمها یا بسته شدن مرز

در همین چند سال اخیر شاهد بسیاری از نوسانات شدی درد نرخ خرما بوده ایم که به دلایل مختلف بر بازار داخل و حتی صادرات اثر گذاشت و سبب افزایش غیرقابل توجیه قیمت خرما شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما