فروش خرما ربی ایرانشهر در کرمان

فروش خرما ربی ایرانشهر از جمله ارقام صادراتی است که بسیار پرفروش است. این خرما اکثرا در کارخانه های بسته بندی کرمان و بم برای صادرات آماده می گردد. برای اطلاع از قیمت رقم ربی می توانید با ما همراه باشید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

خرما ربی ایرانشهر

خرما ربی ایرانشهر

این خرما از ارقام بومی ایرانشهر و سراوان بشمار می رود. این خرما به دلیل بافت خشک و طعم دلچسب از جمله ارقام صادراتی ایران محسوب می شود. معمولا پس از برداشت خرما از مناطق مختلف استان سیستان و بلوچستان، محصول برای بسته بندی به کارخانه های تولیدی ارسال می شود.

در استان های همجوار از جمله خراسان و کرمان، به دلیل وجود امکانات بیشتر سورت و بسته بندی، آماده سازی خرما ربی امکان پذیر گشته است. تولیدکنندگان خرما خشک ایرانشهر می توانند جهت معرفی محصول خود به خریداران و ارائه بهتر این خرما به بازار با ما در ارتباط باشند.

فروش خرما ربی

فروش خرما ربی

خرید و فروش خرما ربی در منطقه ایرانشهر معمولا توسط دلالان صورت می گیرد. در همین راستا و برای حمایت از کشاورزان، امکان فروش مستقیم و بی واسطه خرما را فراهم نموده ایم. مراکز پخش و بسته بندی محصولات باغی در کرمان آماده همکاری با نخلداران خرما ربی هستند. تولیدکنندگان عزیز می توانند با معرفی محصول خود در ابتدای فصل از زمینه فراهم شده برای ارائه انواع خرما توسط مجموعه ما برخوردار شوند.

در این مرکز با معرفی خرماهای صادراتی و با کیفیت ایران توانسته ایم کمک بسزایی به رونق بازارایران بنماییم. همچنین با حذف واسطه های فروش، محصول کشاورزان را با قیمت مناسب خریداری کنیم. چنانچه شما نیز از زمره تولیدکنندگان ربی در منطقه هستید یا قصد خرید و صادرات خرما ربی را دارید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما