سایت فروش عمده خرمای بسته بندی

خرمای بسته بندی برای سفارشات عمده و درخواستی انجام میشود. انواع خرما خشک در اوزان مختلف در پکهای صادراتی در این مرکز به فروش میرسد.

خرمای بسته بندی

خرمای بسته بندی

خرما از جمله محصولات خوراکی پر طرفدار در کشور ماست. اکثر مشتریان به منظور رعایت نکات بهداشتی نمونه های بسته بندی شده را بر انواع فله ترجیح میدهند. شرکتهای تولید کننده بسیاری در شهرهای مختلف کشورمان وجود دارد که با استفاده از دستگاه های مخصوص آماده سازی محصولات را برای فروش انجام میدهند.

در ادامه مطلب جهت آشنایی بیشتر چند نمونه از بسته بندی های محصولات را ذکر میکنیم که مطابق سفارش تولید میشوند:

 1. خرمای بسته بندی 250 گرمی
 2. خرما خشک  400 گرم
 3. بسته بندی صادراتی 500 گرمی
 4. خرما مضافتی صادراتی 600 گرمی
 5. بسته بندی کریستالی 800  گرم

قیمت خرما بسته بندی شده

خرماهای بسته بندی را در نمونه های متفاوتی در قسمت قبل ذکر کردیم. همانطور که گفته شد این موارد برای درخواستهای عمده و مطابق سفارش انجام میشوند. پرفروش ترین نمونه، خرما صادراتی است که نظر مشتریان زیادی را در بازارهای جهانی با خود همگام کرده است.

خرما در بازار بر اساس عوامل متعددی قیمت گذاری میشود که در ادامه به بیان این موارد میپردازیم:

 1. نوع بسته بندی
 2. وزن خرما
 3. شرکت تولید کننده  و طریقه بسته بندی
 4. نوع و کیفیت خرما
 5. شهر تولیدکننده محصول
 6. نحوه فروش خرما

سایت فروش بسته بندی شیک خرما

بسته بندی صادراتی خرما

خرما در جعبه های شیک و صادراتی را از طریق سایتهای فروش مرتبط با شرکتهای تولید کننده میتوان تهیه نمود. بسته بندی شیک برای ارائه محصول در کشورهای هدف بسیار حائز اهمیت است. این امر به رونق بازار خرمای ایران و معرفی محصولات کشورمان کمک میکند.

چنانچه قصد ورود به تجارت خرما و خرید محصولات را از نخلستان دارید می توانید با ما در ارتباط باشید. خرید عمده خرما در ارقام و وزنهای مختلف از طریق این سایت امکان پذیر است. همچنین پذیرش بسته بندی انواع ارقام صادراتی مطابق سفارش انجام پذیر خواهد بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما