گروه خرما آراد، در سال 1395 با یاری خداوند منان، فعـالیت های خود را در زمینه مشاره خرید و فروش، سورت و بسته بندی و صادرات انواع خرما و همچنین انواع شکلات خرمایی آغاز نمود تا مسیری هموار برای انجام معاملات تجاری در این حوزه برای بازارهـای داخـلـی و خـارجـی فـراهـم آورد.

گروه خرما آراد، در زمینه خرما و حوزه های مربوط به آن فعال می باشد و قادر هست تا کالاهای زیر را تامین و جوابگوی مشتریان و تاجران این حوزه باشد:

آشنایی بیشتر با گروه خرما آراد

این گـروه با داشتن تیمی جوان و پر انرژی در مسیر بازاریابی های مدرن ملی و بین المللی فـعـالیت می نماید. در حال حاضر با توجه به بنیه کاری خود، توانسته با اکثر نخلداران جنوب ایران و مشتریان داخلی و همچنین تجار خارجی، همکاری های خود را آغاز نماید.

از جمله مناطق خرماخیز در دسترس می توان به نقاط زیر اشاره نمود:

نخل خرما

در زمینه فرآورده های خرمایی هم می توان به شرکت ها و برند های زیر اشـاره نمـود که در برخـی مـوارد، امـکـان اعـطـای نمــایندگـی هــای رسـمـی نیز وجــود دارد.

با توجه به عرصه های گسترده فعالیتی این گروه، این امکان نیز فـراهـم شده است که بتوان در مسـیر تامین مـواد اولیه مــورد نیاز شــرکـت هــای تولید و بسته بندی انواع خرما و فرآورده های خرمایی و هـــمــچـنین عــرضـــه انواع ماشین آلات خرما با ظـرفـیت هـای مختلف نیز همکاری نمود. همین مسئله نیز سبب شده تا همکاری های بیشتری را بتوانیم با فعالان اقـتصادی در این حـوزه داشـته باشیم.

توانایی های لازم در صادرات انواع خرما و شکلات خرمایی نیز سبب شده تا بتوانیم با همکاری گروهی جوان و علاقه مند، رشد گسترده ای به بازار خرما داده و بتوان موقعیت های شغلی جدیدی را فراهم نماییم. این مسئله با توجه به وضعیت کنونی اقتصاد در کشور و حتی جهان، به عنوان یکی از مهم ترین مزیت های این گروه به حساب می آید.

مـفـتخریم که در هـمـین زمـان کـوتاه، توانسـته ایم بخش قـابل توجـهـی از اقـتصاد خرما را از آن خـود نمـوده و بتوانیم به پیشبرد رونق بازار خرمای ایران، کمک نماییم. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق راه های ارتباطی موجود با ما در تماس باشید.

Call Now Buttonتماس بگیرید