گروه آراد خرما، در پاییز 1395 هجری خورشیدی با یاری خداوند مهربان، فعـالیت های خود را در زمینه فروش خرما و فرآورده های خرمایی آغاز نمود و طی این سالها با تجار و کشاورزان بسیاری همکاری داشته است. استقبال کشورهای آسیایی و اروپایی از خرما، منجر به عرضه این محصول در بازارهای صادراتی از جمله کشورهای هند، عراق، افغانستان، ترکیه، گرجستان، روسیه، ارمنستان و کره جنوبی شد.

 

آراد خرما، در عرصه تجارت خرما و محصولات جانبی آن فعال می باشد. سورت و بسته بندی تحت برند محصولات و همچنین مشاوره رایگان خرید و فروش آن، توسط کارشناسان این مجموعه انجام می شود.محصولات زیر در آراد خرما قابل عرضه هستند:

 

انواع خرما مضافتی، کلوته، پیارم، زاهدی (قصب)، ربی، کبکاب، استعمران (سایر) و انواع خرما خشک دیگر

انواع خرما شکلاتی مغزدار و فرآورده های خرمایی

آشنایی بیشتر با گروه آرادخرما

 

این گـروه با داشتن تیمی جوان و پر انرژی در مسیر تجارت الکترونیک، توانسته با اکثر نخلداران جنوب ایران و مشتریان داخلی و  تجار خارجی، همکاری های خود را آغاز نماید.

 

از جمله مناطق خرماخیز در دسترس می توان به نقاط زیر اشاره نمود:

 

استان بوشهر (دشتستان، برازجان، کمارج، اهرم، خشت و …)

نخلستان های خوزستان (شادگان، کارون، ماهشهر، اهواز و …)

کرمان (بم، جیرفت، عنبرآباد و ….)

هرمزگان (حاجی آباد، باینوج، دهستان و …)

سیستان و بلوچستان (ایرانشهر، سراوان و …)

نخلستان های استان فارس (جهرم، فراشبند، قیروکارزین، لار و …)

 

در زمینه فرآورده های خرمایی هم افتخار همکاری با تولیدکنندگان معتبری را داشته ایم. علاوه بر شکلات خرمایی، سایر محصولات بر پایه خرما نیز در این مجموعه قابل تامین است که شرح آن را می توانید در بخش خدمات ما مطالعه کنید.

 

توانایی های لازم در صادرات انواع خرما و محصولات خرمایی نیز سبب شده تا بتوانیم با همکاری گروهی جوان و علاقه مند، رشد گسترده ای به بازار خرما داده و بتوان موقعیت های شغلی جدیدی را فراهم نماییم. این مسئله با توجه به وضعیت کنونی اقتصاد در کشور و حتی جهان، به عنوان یکی از مهم ترین مزیت های این گروه به حساب می آید.

 

مـفـتخریم که در هـمـین زمـان کـوتاه، توانسـته ایم بخش قـابل توجـهـی از اقـتصاد خرما را از آن خـود نمـوده و بتوانیم به پیشبرد اهداف صادراتی کشور، کمک نماییم. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق راه های ارتباطی موجود با ما در تماس باشید.