خرید خرما مضافتی بم با قیمت عمده

خرید خرما مضافتی مخصوص صادرات بدون واسطه و مستقیم از درب کارخانه صورت می گیرد. فروش خرما مضافتی با قیمت عمده در وزن های مختلف امکان پذیر می باشد. کافی است نوع و میزان سفارش خود را اعلام نمایید.

تا ضمن دریافت مشاوره رایگان و بررسی بازار هدف شما، بهترین خرما مضافتی را خریداری نمایید. این رقم از جمله خرماهای پرطرفدار و پرفروش ایران است. این خرما را اکثرا به منطقه بم در کرمان منسوب می کنند. زیرا خرما مضافتی بم کیفیت بسیار بالایی نسبت به سایر ارقام مضافتی مناطق دیگر دارد. در ادامه شما را با ویژگی ها و انواع خرما مضافتی آن آشنا خواهیم کرد.

ویژگی های خرما مضافتی

خرما مضافتی بم

همانطور که می دانید رطوبت بالای این میوه آن را در دسته خرماهای تر قرار داده است. بافت نرم و شیره دار خرما مضافتی سبب شده که این خرما طرفداران بسیاری در سراسر دنیا داشته باشد. رقم مضافتی در دو مرحله رطب و خرما قابل برداشت است. رنگ پوست میوه در مرحله خارک قرمز رنگ، در مرحله رطب قهوه ای و در مرحله رسیدگی و خرما به سیاه تغییر می یابد. اصطلاح رویت خرما که در هنگام خرید و فروش خرمای بم به کار می رود مربوط به رنگ خرما می باشد.

خرما مضافتی بم

برای خرید مضافتی بم لازم است به رنگ آن و میزان شیره خرما توجه نمایید. اگر قصد خرید خرما مضافتی برای فروش بازار داخل را دارید معمولا وزن های سنگین و خرمای گوشتی را انتخاب نمایید. خرما مضافتی صادراتی معمولا سبک وزن تر است و به دلیل شیره کمتر از ماندگاری بالاتری برخوردار می باشد.

انواع خرما مضافتی

خرما مضافتی بر اساس منطقه تولید از کیفیت و انواع مختلفی برخوردار است. رقم مضافتی را از منطقه بم، ریگان، جیرفت، کهنوج و بلوچستان (سراوان) می توان برداشت نمود. این رقم در بم به دلیل وجود آب و هوای مناسب برای رشد نخل از رنگ مشکی براق و کیفیت بالاتری برخوردار است. رطب مضافتی بم در بازار معروف و پرطرفدار است.

خرما مضافتی بم

خرما مضافتی منطقه جیرفت و سراوان به نسبت منطقه بم دارای ظاهری بورتر می باشند. اما محصول این مناطق معمولا برای صادرات به کشورهای ترکیه، پاکستان و افغانستان گزینه مناسبی هستند.

خرید خرما مضافتی

برای خرید خرما مضافتی صادراتی در تناژ بالا و با قیمت عمده می توانید در ابتدای فصل برداشت اقدام نمایید. در این زمان معمولا به دلیل پیش فروش محصول باغ ها می توان خرما را با قیمت مناسب تر و بدون واسطه از کشاورز خریداری نمود. با ورود خرما به سردخانه ها، خرید و فروش آن معمولا در تمام فصول سال امکان پذیر است.

خرید خرما مضافتی

قیمت خرما مضافتی با توجه به میزان عرضه و تقاضا در زمان فروش نوسان خواهد داشت. معمولا با نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان قیمت آن قدری دچار تغییرات می گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما