خرید خرما زاهدی خشک اعلاء

آنچه در این مقاله میخوانید.....

خرما خشک زاهدیخرید خرما زاهدی

خرید خرما زاهدی با قیمت رقابتی از درب سردخانه امکان پذیر گشته است. بزرگترین مرکز خرید و فروش خرما زاهدی در ایران با ارائه بهترین رقم خرماخشک اعلاء در خدمت شما مشتریان می باشد. این مرکز خرما خشک زاهدی را در بسته بندی صادراتی و متنوع به بازار ارائه می نماید.

خرما خشک زاهدی

خرما خشک زاهدی

مناطق فارس و بوشهر دو قطب عمده تولید خرما خشک زاهدی در ایران هستند. خرمای زاهدی استان فارس و خصوصا منطقه فراشبند دارای کیفیت مطلوب می باشد. این خرما معمولا به صورت فله و یا در بسته بندی های 500 و 800 گرمی برای بازار داخلی آماده می گردد. کیفیت خرمای زاهدی دشتستان در استان بوشهر معمولا برای بازار صادرات مناسب است. خرمای این منطقه به سوپر زاهدی یا قصب درجه یک معروف است. بسیاری از تجار و مشتریان خرما در ابتدای فصل برداشت برای خرید خرما زاهدی بوشهر اقدام می کنند.

خرید خرما زاهدی خرید خرما زاهدی

خرما خشک زاهدی دارای میزان قند مناسب و طعم دلچسبی می باشد. مصرف این خرما در کنار چای و به صورت روزانه توصیه می شود.

خرید خرما زاهدی

برای خرید خرما زاهدی باید به کیفیت خرما و مکان نگهداری آن توجه کرد. خرما زاهدی که در سردخانه نگهداری می شود نسبت به نوع خرما زاهدی انباری کیفیت بالاتری دارد. گرما و عدم تهویه محیط نگهداری خرما سبب بروز تخم کرم و پوسیدگی خرما می گردد. هر چقدر بسته بندی خرما زاهدی با کیفیت تر باشد سبب افزایش عمر مفید خرما خواهد شد. اگرچه قیمت انواع خرما خشک بسته بندی نسبت به نوع فله بیشتر است، اما از نظر کیفیت و ماندگاری بهتر هستند.

خرید خرما زاهدی

 مرکز خرید و فروش انواع خرمای ایران با دسترسی به کشاورزان و باغات خرما زاهدی در سراسر کشور امکان تهیه بهترین ارقام این خرما را دارا می باشد. اگر قصد خرید خرما زاهدی به صورت عمده را دارید، می توانید در ابتدای فصل برداشت در شهریور ماه به این مرکز مراجعه کنید. همچنین ضمن مشاوره رایگان در خصوص صادرات خرما زاهدی، می توانید از مسئولین فروش در خصوص انتخاب رقم مناسب راهنمایی دریافت کنید. عرضه خرما زاهدی اعلاء توسط تیم فروش مجموعه با قیمت عمده و رقابتی انجام می شود.

منبع: khormacenter.ir

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

واحد فروش آراد خرما

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09133408938

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: aradkhorma@

email icon ایمیل: arad.khormaa@gmail.com

“تجربه خرید و تجارت مطمئن با مجموعه آراد خرما”
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید