خریدار خرما استعمران خوزستان با قیمت مناسب

خریدار خرما استعمران خوزستان با قیمت مناسب هستیم. مجموعه خرما آراد برای حمایت از کشاورزان آماده همکاری با تولیدکنندگان خوزستانی می باشد. خرما نیمه خشک استعمران یکی از خرماهای پرفروش ایران است. شما تولیدکنندگان عزیز می توانید جهت معرفی محصول خود با ما در تماس باشید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

خرما استعمران (سایر)

خرما استعمران خوزستان

یکی از عالی ترین و بهترین گونه های خرما به صورت عمده در ایران تولید می شوند. تنوع این میوه در ایران به بیش از 400 نوع می رسد. تعداد محدودی از انواع خرمای ایران در جهان شناخته شده اند.
در این بین خرما سایر (استعمران) یکی از باکیفیت ترین گونه های خرما است. اکثرا برای مقاصد صادرات در جنوب کشور تولید می شود. این خرما حدود 70 درصد نخیلات استان خوزستان را به خود اختصاص می دهد.

خرمای سایر یک خرمای نیمه خشک است. انواع خرما استعمران برحسب درجه کیفی مشخص می شود. طعم این رقم بسیار شیرین و دارای ویژگی های زیر می باشد:

  1. پوستی نازک
  2. ظاهر بیضی شکل و کشیده
  3. ماندگاری بالا
  4. رطوبت زیر 15 درصد

خریدار خرما استعمران

گفتنی است که خریدار ها و صادرکنندگان زیادی از سراسر کشور به منظور صادرات انواع خرما سایر به منطقه خوزستان مراجعه می کنند. اما شناخت خرمای باکیفیت و خرید با قیمت مناسب بسیار اهمیت دارد. ازین رو برای همکاری با تجار و همچنین حمایت از تولیدکنندگان گروه خرما آراد شکل گرفته است. این مجموعه با تکیه بر تجربه چندساله خود و دسترسی به باغداران خوزستان توانسته بهترین خرما سایر را به بازار ارائه دهد.

خریدار خرما استعمران

در همین راستا محصول کشاورزان خرما استعمران در مناطق مختلف خوزستان را خریدار هستیم. شما عزیزان می توانید با معرفی محصول خود، خرما سایر برداشتی خود را با قیمتی مناسب به فروش برسانید. قیمت خرما استعمران فله متناسب با کیفیت آن مشخص می گردد. خرما سایر بی هسته نیز برای تولید شکلات خرما و چیپس خرما مناسب است. از این رو می توانید تمامی تولیدات خرما استعمران خود را برای فروش ارائه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما