خرما پیارم حاجی آباد در بازار روسیه

صادرات و فروش خرما پیارم در بازار روسیه و کشورهای اروپایی بسیار مرسوم است. سال گذشته بیش از سه هزار و 500 تن خرما به کشورهای دنیا صادر شده است.

این رقم توانسته با دیگر خرماهای جهان از نظر ارزش اقتصادی رقابت نماید. از این رو خرید اینترنتی خرمای پیارم با قیمت عمده نیز امکان پذیر شده است. برای اطلاع از قیمت خرما پیارم حاجی آباد و نحوه سفارش با ما همراه باشید.

خرما پیارم حاجی آباد

خرما پیارم حاجی آباد

همانطور که اشاره شد خرما پیارم (Piarom date) در منطقه حاجی آباد به دلیل آب و هوای مساعد، کیفیت بالایی دارد. این منطقه به عنوان قطب تولید خرما پیارم شناخته شده است. طعم دلچسب و ماندگاری بالای خرما پیارم سبب فروش و سفارش این محصول شده است.

خرما پیارم

خرما پیارم در حاجی آباد با توجه به کیفیت و میزان برداشت نرخ گذاری می گردد. قیمت خرمای پیارم در سال جاری از سوی کمیته نرخ گذاری خرما، هرکیلو 38 هزار تومان اعلام شده است. درجه های کیفی خرما پیارم برای بسته بندی و ارائه به بازارهای هدف متنوع هستند.

صادرات خرما پیارم به روسیه

رقم پیارم از جمله خرماهای تجاری و با کیفیت به شمار می رود. بر اساس آمار گمرک خرمای پیارم به بیش از 78 کشور جهان صادر شده است. صادرات این خرما به کشورهای بسیاری از جمله روسیه، ترکیه، آلمان، امارات و عمان صورت گرفته است. نرخ صادرات خرما پیارم با توجه به کیفیت و نوع بسته بندی متفاوت است. همچنین با در نظر گرفتن مجوزهای لازم برای ورود محصول در کشور مقصد، صادرات خرما انجام می شود.

خرما پیارم حاجی آباد

با توجه به افزایش نرخ دلار و نوسانات بازار، پیش بینی می شود در سال جاری نرخ خرمای پیارم برای صادرات و فروش با افزایش روبرو شود. با توجه به امکان تامین تمام درجه های کیفی این رقم از نخلستان های حاجی آباد، درراستای حمایت از تولیدکنندگان و رونق بازار خرمای ایران در کنار شما هستیم. برای دریافت مشاوره صادراتی رایگان و اطلاع از قیمت خرما پیارم با ما در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما