خرما پیارم بسته بندی شده جهت صادرات

خرما پیارم بسته بندی شده را می توانید از طریق سایت پیش رو و با قیمتی مناسب جهت صادرات تهیه نمایید. خرما پیارم صادراتی از ارقام اصیل منطقه حاجی آباد و باکیفیت بالا می باشد. خرید خرما پیارم در ابتدای فصل همیشه مقرون به صرفه تر خواهد بود.

بسته بندی خرما پیارم

اگر شما نیز قصد سرمایه گذاری در زمینه صادرات خرما پیارم را دارید، پیشنهاد ویژه ما انتخاب انواع خرما پیارم بسته بندی شده در جعبه های لوکس و جدید می باشد. شناخت بیشتر خرما پیارم و اطلاع از زمان کاشت و برداشت آن می تواند برای برنامه ریزی در خرید و صادرات این محصول مفید به شما کمک نماید.

خرما پیارم بسته بندی شده

انواع بسته بندی معمولی و صادراتی به کاررفته برای خرما پیارم شامل:

 1. کارتن لمینت 5 و 10 کیلویی
 2. ظروف پلاستیکی یا pvc
 3. پاکت های زیپ دار یا ساندیسی
 4. جعبه های کادویی
 5. جعبه کشویی
 6. جعبه مثلثی

صادرات خرما پیارم

هرکدام از انواع بسته بندی های نام برده شده معمولا در اوزان مختلف 250، 450، 500 گرمی تولید می شوند. این بسته بندی ها قابل عرضه در بازار داخل و خارجی می باشند. با توجه به کشور مقصد و وزن درخواستی، خرما خشک بسته بندی آماده می گردد. اکثر کشورهای اروپایی و امریکایی تقاضای بسته های کوچک را برای عرضه به بازار خود دارند.

    بسته بندی خرما پیارم

تنوع در طراحی بسته بندی خرما پیارم توانسته سلایق بسیاری از مشتریان در سراسر دنیا را برای خرید و فروش خرما پیارم جلب کند. از این رو خرما پیارم با بسیاری از ارقام صادراتی مشابه در دنیا رقابت نموده و حائز امتیاز بالایی می باشد.

نرخ صادرات خرما پیارم

طبق آمار گمرک جمهوری اسلامی ایران، صادرات خرما پیارم در ده ساله اخیر روند صعودی داشته است. از این رو برای سرمایه گذاری و ورود به بازار صادرات، خرما پیارم می تواند گزینه مناسبی برای انتخاب باشد.

صادرات خرما پیارم

همانطور که می دانید نرخ خرما و اکثر میوه های باغی تابع عرضه و تقاضا می باشد. عوامل بسیاری در تعیین قیمت خرما تاثیرگذار هستند. از جمله:

 1. شرایط آب و هوایی در زمان رشد و برداشت خرما
 2. میزان خرما پیارم برداشت شده
 3. کیفیت خرمای برداشت شده
 4. مراحل آماده سازی و فرآیند بسته بندی خرما
 5. نوسان نرخ دلار

همگی این موارد می توانند در قیمت خرما پیارم موثر باشند. اما به طور کلی خرما پیارم درجه یک در ابتدای فصل برداشت از کیلویی 120000 تومان ارزش گذاری می شود. قیمت خرما پیارم صادراتی نیز با توجه به گرید انتخابی و نوع بسته بندی متغیر خواهد بود.

جهت اطلاع از قیمت عمده خرما پیارم می توانید ضمن دریافت مشاوره رایگان از مسئول فروش سایت، با ما در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما