تولید کننده معتبر خرما مضافتی صادراتی در ایران

خرما مضافتی صادراتی به کشورهای اروپایی و آسیایی زیادی از ایران ارسال شده است. اگر تولیدکننده خرما مضافتی هستید و به دنبال راهی برای فروش محصول خود با قیمت مناسب می باشید، از مشاورین فروش مجموعه آراد خرما کمک بگیرید.

نقش خرما در عادت های غذایی بسیاری از ایرانی ها، جایگاه بسیار پررنگ و موثری دارد، به طوری که یکی از پرمصرف ترین مواد غذایی کشورمیباشد.

محصول خرما در کشور تولید بسیار زیادی دارد که باعث شده رقابت سنگینی در بازار فروش آن وجود داشته باشد. تولیدکنندگان معتبر درسطح کشور به دنبال بالابردن کیفیت محصولات و تنوع دربسته بندی های خود هستند تا فروش خود را افزایش دهند.

از انواع این محصول میتوان به خرمای بم اشاره کرد که موضوع اصلی این مقاله است وسپس به نحوه فروش خرما مضافتی صادراتی میپردازیم.

فروش عمده خرما

برترین کارخانه بسته بندی خرما مضافتی با قیمت ارزان

از ویژگی های خرما مضافتی بم که پوست مشکی دارد این است که رطوبت کمی دارند وجزو دسته نیمه خشک قرار میگیرند. همچنین این خرما شیره بسیار کمی دارد و به همین دلیل چسبندگی آن باعث اذیت مصرف کننده نمیشود.

این خرما شیرینی مناسبی دارد و بخاطر ظاهر زیبا و لوکس آن، یکی از  خرماهای صادراتی مهم کشور می باشد. تنوع دربسته بندی آن، بر قیمت خرما صادراتی تاثیر زیادی دارد.

بخاطر پرطرفداربودن این خرما در میان مردم، افراد زیادی به تولید آن پرداخته اند و کارخانه های خرمای مضافتی احداث کرده اند. این کارخانه ها برای فروش محصولات خود به صورت عمده تخفیف های زیادی درنظر میگیرند.

به همین خاطر فروشندگان برای خریدخرما باید به کارخانه های بسته بندی خرمای مضافتی مراجعه کرده و محصول مورد نظر خود را با قیمت ارزان تهیه کنند.

خرما مضافتی درجه یک

سایت معتبر عرضه بهترین برند خرما در کشور

انواع خرما شیرین با برندهای فراوان وجود دارد که تولیدکنندگان آنها، باروش های مختلف به عرضه و فروش خرما مرغوب می پردازند.

یکی از این روش ها که در سالهای اخیر  با توجه به رشد تکنولوژی بسیار مورد استقبال قرار گرفته و فروشندگان را مجاب به استفاده از آن کرده، سایت های فروش اینترنتی هستند.

سایتهای اینترنتی معتبر زیادی وجود داردکه با عرضه بهترین خرما بابهترین کیفیت و با قیمت مناسب درکشور فعالیت میکنند. این سایتهای اینترنتی توانسته اند با ایجاد سهولت در خرید خرما جایگاه ویژه ای درعرضه آن داشته باشند.

خرما مضافتی بم

بهترین نوع خرما مضافتی در بازار با قیمت شگفت انگیز

اگر قصد خرید خرما مضافتی را دارید، خرمای مضافتی بم را به شما پیشنهاد میکنیم‌ که بهترین نوع آن را دارد. بم دراستان کرمان قراردارد که به قطب اصلی تولید بهترین خرما مضافتی شهرت دارد. تولید خرما دراین شهربسیار زیاد است که سبب شده تولیدکنندگان به دنبال راه های زیادی برای فروش محصولات خود دربازار باشند.

یکی از این راه ها فروش عمده خرما مضافتی ازدرب کارخانه است که فروشندگان با حضور درکارخانه سفارش خودرا ثبت میکنند ومحصول خود را دریافت میکنند. این روش بدون واسطه و با قیمت های شگفت انگیز همراه است.

یکی دیگر از روشها سپردن بخش زیادی ازفروش خود به نمایندگی های فعال در شهرهای مختلف صورت میگیرد که باز هم با قیمت تولید در اختیار فروشندگان مختلف قرار میگیرد.

خرما کلوته

فواید مصرف خرما مضافتی برای حافظه

از زمان های قدیم فواید بیشماری برای خرما مشخص کرده اند که حتی از آن بعنوان یک منبع کامل تغذیه  نیز یاد میشود که در وعده های غذایی مختلف مورد استفاده بوده است.

خواص خرما مضافتی عبارتند از:

  1. انرژی زا است و به ورزشکاران توصیه میشود که قبل از تمرین خرما مصرف کنند.
  2. تقویت حافظه و جلوگیری ازفراموشی
  3. تقویت کننده قلب و بدن
  4. جلوگیری از سرطان ها
  5. مشکلات گوارشی و معده و روده ها راحل میکند و در درمان زخم معده اثر قوی میگذارد.
  6. کاهش کم خونی و درمان آن

خرما مضافتی بم

مصرف خرما مضافتی درکشور به خاطر نرم بودن آن بیشتربه صورت رطب انجام میگیرد. ولی بخاطر زیبایی و شکیل بودن ظاهر آن، در کشور های زیادی طرفداران خاص خودرا دارد. خرمای مضافتی به کشورهایی نظیر:آمریکا، انگلستان، ایتالیا، عراق، ژاپن و….فرستاده میشود.

برای گسترش محصولات خود درسطح بین المللی و افزایش صادرات، تولیدکنندگان میتوانند باشرکت های معتبر ومعروف همکاری کنند. این شرکتها با تبلیغ محصولات آنها بازاریابی کرده و مشتری های فراوانی درکشورهای مختلف پیدامیکنند و موفق میشوند محصولات را به فروش برسانند.

کشور ما ظرفیت وتوانایی بالایی درتولید خرما ازخود نشان داده  که به دلیل بالا بودن کیفیت محصولات داخلی،قسمت عمده ای از صادرات کشور توسط خرما انجام شده است. درایران برروی محصولات زیادی میتوان به عنوان بخشی ازصادرات  حساب کرد که امید است درآینده این امکان فراهم شود که به رشد اقتصاد کشور کمک شایانی خواهد کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما