خرما زاهدی پشتکوه با قیمت باورنکردنی

خرما زاهدی پشتکوه از بهترین ارقام خرما خشک زرد در ایران است. فروش خرما زاهدی با قیمت عمده در منطقه آغاز شده است.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

شاید باورنکردنی باشد که خرما خشک زاهدی را با قیمت هر کیلو 7000-10000 تومان بتوان خریداری نمود. کیفیت بالای خرمای بوشهر در بازارهای صادراتی نیز ثابت شده است. برای خرید عمده این خرما می توانید با ما در تماس باشید.

خرما زاهدی

خرما زاهدی پشتکوه

استان بوشهر و خاصه منطقه پشتکوه به عنوان قطب تولید بهترین خرما زاهدی شناخته شده است. محصول این منطقه به خرما خشک زرد ایران نیز معروف می باشد.

این خرما دارای رنگ زرد طلایی، ظاهری درشت تر و گوشتی تر نسبت به رقم های مشابه است. طعم دلچسب و کیفیت بالای خرما زاهدی در این منطقه برای معرفی محصول به بازارهای صادراتی مناسب است.

خرما زاهدی پشتکوه

ظرفیت تولید خرما زاهدی در ایران بالاست. با این وجود به دلیل درخواست های صادرات و واردات این رقم از سایر کشورها فروش محدود است. ازین رو خرمای زاهدی با کیفیت بالا و قیمت مناسب زود تمام می شود. فروش ویژه خرما خشک در ابتدای فصل بهترین زمان برای خرید تناژ می باشد. معمولا شهریور تا مهر ماه اوج برداشت این رقم در بوشهر است. بنابراین برای خرید خرما زاهدی به موقع و با شرایط ویژه باید زودتر اقدام نمود.

قیمت خرما زاهدی

نوسانات در نرخ دلار بر قیمت خرما هم بی اثر نبوده است. از طرفی با توجه به تغییرات هوا در مناطق خرماخیز و کیفیت خرمای برداشت شده، نرخ فروش محصول تعین می گردد. خرما زاهدی سوپر و درجه یک را در منطقه پشتکوه می توان با قیمت عمده تهیه نمود. رنج قیمت این رقم با توجه به کیفیت و نوع بسته بندی از هر کیلو 7000 تومان تا 10000 تومان متغیر است.

خرما زاهدی پشتکوه

چنانچه قصد خرید و صادرات خرما خشک تازه زاهدی را دارید، می توانید با اعلام سفارش خود به مسئولین فروش مجموعه بهترین خرما زاهدی را خریداری نمایید. ضمن اینکه شما را برای بسته بندی و سرمایه گذاری در این زمینه به صورت رایگان راهنمایی خواهیم کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما