خرما خشک ربی صادراتی با قیمت عمده

خرما خشک ربی از جمله ارقام بومی منطقه بلوچستان است. این خرما جز انواع نیمه خشک و با رنگ قهوه ای تیره می باشد. خرما ربی را معمولا برای صادرات می توان با قیمت عمده خریداری نمود. این خرما به دلیل ماندگاری بالا جز انواع پرطرفدار و صادراتی ایران است.

خرما خشک ربی

ازآنجاکه ظاهر خرما ربی مشابه خرما پیارم است آشنایی با ویژگی های خرما برای خرید و فروش آن مفید است.

خرما خشک ربی

همانطور که گفته شد خرما ربی جز ارقام نیمه خشک و صادراتی ایران است. رطوبت کمتر 15 درصد سبب ماندگاری بالای این خرما شده است. شکل میوه کشیده و بلند است. رنگ پوسته نازک آن قهوه ای تیره بوده و روشن تر از خرما مضافتی است. رقم ربی را در مرحله خرما که رنگ آن از قرمز به قهوه ای تبدیل شده برداشت می کنند. فصل برداشت خرما ربی در ماه شهریور است. این رقم به دلیل ماندگاری و طعم خوبی که دارد بسیار پرفروش است. از این رو برای پیش خرید آن نیز زودتر اقدام می کنند.

خرما ربی صادراتی

خرما ربی اگر در بسته بندی مناسب و جای خشک و خنک نگهداری شود ماندگاری بالاتری خواهد داشت. انتخاب نوع بسته بندی برای صادرات انواع خرما بسیار حائز اهمیت می باشد.

بسته بندی خرما ربی

خرما ربی معمولا در کارتن های 5 و 10 کیلویی بسته بندی می شود. این رقم پس از برداشت توسط دستگاه مخصوص، شستشو و خشک می شوند. بسته بندی های مخصوص صادرات 250 و 500 گرمی نیز مناسب اند. در این نوع، از کارتن های لمینتی و یا از ظروف پلاستیکی استفاده می شود. روی این نوع بسته بندی، سلفون برای نگهداری خرما به کار می رود.

خرید خرما ربی

برای خرید خرما ربی صادراتی می توانید در ابتدای فصل برداشت اقدام کنید. فصل برداشت خرما ربی از شهریور ماه آغاز می گردد. در این ایام خرما را در مناطق مختلف استان بلوچستان همزمان با براشت قیمت گذاری می شود. برای جمع آوری خرما کافی است سبد یا کارتن تهیه نمایید. پس از خرید خرما ربی، محصول وارد سردخانه و خط تولید می شود. پس از بسته بندی و آماده سازی نهایی، بارگیری انجام می شود.

خرید خرما ربی

همچنین جهت خرید و پخش خرما ربی برای داخل کشور نیز در 8 ماهه بعد خرما قابل تامین خواهد بود. خرما ربی با قیمت عمده برای صادرات و نمایندگان پخش به فروش می رسد. با توجه به عرضه و تقاضا و کیفیت خرما، قیمت از کیلویی 40000 تا 70000 تومان متغیر خواهد بود. برای ثبت سفارش و استعلام قیمت جهانی خرما ربی می توانید با مسئولین فروش در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما