خرمای ربی سراوان با قیمت عمده

خرمای ربی سراوان از بهترین ارقام صادراتی ایران است. در مناطق خرماخیز سیستان و بلوچستان هرساله هزاران تن خرما ربی تولید و برداشت می شود. معمولا خرید خرما ربی با قیمت عمده و به صورت فله انجام می شود. همچنین برای صادرات امکان سورت و بسته بندی این خرما فراهم شده است.

خرمای ربی سراوان

سراوان یکی از شهرستان های واقع در استان سیستان و بلوچستان است. آب و هوای مساعد این منطقه مناسب رشد ارقام بسیاری از خرما می باشد. خرما ربی، انواع خرما خشک تازه در سراوان تولید می شود. از این میان رقم ربی، جز خرماهای پرفروش و صادراتی ایران قرار گرفته است.

خرمای ربی سراوان

خرما به دلیل بافت نیمه خشک و ماندگاری بالا، قابلیت حمل و نگهداری آسانی دارد. به همین جهت در بحث صادرات بسیار مورد توجه قرار گرفته است. هرچند کمبود امکانات تولید و بسته بندی در منطقه سراوان برای ارائه خرما کم است. اما برای حمایت از کشاورزان و رونق بازار خرمای ربی، توانسته ایم با تولیدکنندگان همکاری کنیم.

قیمت خرما ربی

قیمت خرما ربی

خرید خرما ربی در منطقه سراوان با قیمت عمده امکان پذیر است. خرمای ربی فله به صورت سورت نشده در کارتن های 10 کیلویی عرضه می شود. با توجه به شرایط آب و هوایی و کیفیت محصول، نرخ فروش خرما ربی تعیین می شود. در ابتدای فصل جاری خرما ربی درجه یک را با قیمت بهتری می توان تهیه نمود.

چنانچه قصد صادرات خرما ربی به کشورهایی همچون ترکیه، روسیه، قرقیزستان، امارات متحده عربی و دیگر کشورهای اروپایی را داشته باشید، لازم است تا خرما بسته بندی گردد. در این مرحله خرما توسط دستگاه های مکانیزه سورت و شستشو می شود.

سپس با توجه به نوع سفارش و بازار هدف بسته بندی می گردد. نوع بسته بندی مناسب خرما ربی، معمولا کارتن لمینتی 5 و 10 کیلویی، جعبه های 400 و 500 گرمی متنوع می باشد. برای انتخاب بسته بندی مناسب و اطلاع از قیمت خرمای ربی سراوان به جهت صادرات با ما همراه باشید.

تجارت انواع خرما

انواع خرما خشک

انواع خرما خشک تازه را می توان به بازار صادرات معرفی کرد. تنوع این ارقام بقدری بالاست که می تواند ذائقه های زیادی را جلب کند. خرما خشک ایران از کیفیت بالایی برخوردار است. با تکیه بر این امر توانسته ایم با دیگر کشورهای تولیدکننده خرما رقابت نماییم.

علاوه بر خرما ربی، انواع دیگر خرما خشک از جمله خرما پیارم و خرما خشک زاهدی نیز از بازار خوبی برخوردار هستند. تجارت انواع خرما مستلزم شناخت درست بازار هدف است. میزان صادرات خرما طی سالهای گذشته سیر صعودی داشته است.

با این حال به دلیل وجود تولیدکنندگان خرما در سایر کشورها، معرفی خرمای باکیفیت بسیار اهمیت دارد. برای اینکه بتوانیم همچنان در زمینه صادرات موفق باشیم انتخاب خرما و نوع بسته بندی مهم است. در همین راستا برای خرید آسان تجار، انواع خرما صادراتی را برای ارائه به بازار معرفی نموده ایم. برای اطلاع از محصولات و نحوه سفارش آنها با ما همراه باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما