خرمای خشک بسته بندی با قیمت نمایندگی

خرمای خشک بسته بندی جنوب با بهترین کیفیت به بازار عرضه میشود. بسته بندی این محصولات به صورت مکانیزه و کاملا بهداشتی است.

فروش خرما خشک در بسته بندی متنوع با قیمت کارخانه انجام میگردد. مراکز فروش خرما میتوانند با خرید خرما بسته بندی شده ازسود مناسبتری برخوردار شوند.

خرمای خشک بسته بندی

خرمای خشک بسته بندی

خرما به دلیل میزان رطوبت پایین دارای ماندگاری بالاتری نسبت به دیگر ارقام است. از این جهت برای نگهداری و حمل و نقل آن شرایط راحت تر خواهد بود. تولیدکنندگان خرما، با بسته بندی و عرضه انواع خرما خشک توانسته اند رضایت مشتریان را جلب نمایند.

بسته بندی مناسب این ارقام، معمولا ظروف کریستال یا پاکت های نانو هستند. خصوصا برای معرفی خرما به بازار صادرات، این نوع بسته ها مورد استقبال قرار گرفته است. برخی ارقام خرما خشک زاهدی، خرما پیارم صادراتی ، ربی، لولو و خاصویی بیشترین فروش را دارند. این خرماها را میتوان به صورت بسته بندی و فله با قیمت مناسب خریداری نمود.

این محصولات جز پرفروش ترین های بازار خرما هستند. فروشگاه های خواربار فروشی و خشکبار فروشی ها معمولا محل عرضه انواع خرما خشک فله میباشند.

دریافت لیست قیمت فروش خرما

 

خرما زاهدی صادراتی

مراکز خرید و فروش خرما در شهرهای مختلف ایران دائر شده است. بسیاری از این فروشگاه ها چون خرما را به صورت غیرمستقیم خریداری میکنند، قیمت فروش بالاتری دارند. این مورد سبب شده تا علاوه بر سود کم فروشنده، مشتریان نیز نتوانند با قیمت مناسب، خرما را تهیه نمایند. در همین راستا برای دریافت نمایندگی پخش و فروش خرما خشک بسته بندی، در سراسر کشور چاره ای اندیشیده ایم.

فروشندگان و مراکزی که شرایط دریافت نمایندگی را دارند، میتوانند برای این امر اقدام کنند. با برقراری ارتباط با مشاورین فروش مجموعه، میتوانید اعلام همکاری نمایید. درصدهای تخفیف درنظر گرفته شده برای نمایندگان فروش خرما بسته بندی شده، سبب رونق بازار و جلب مشتریان میگردد.

فروش انواع خرما به صورت عمده و حداقل سفارش 4 تن است. پرداخت نقدی و تحویل درب سردخانه میباشد. بنابراین هزینه های حمل تا محل خریدار به عهده مشتری خواهد بود. متقاضی باید محلی برای نگهداری مناسب خرما و شرایط بازاریابی و پخش محصول را داشته باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما