تولیدکننده خرمای سایر خوزستان

خرمای سایر خوزستان جز ارقام صادراتی و پرفروش ایران است. تولیدکننده خرما سایر عمدتاً با هدف صادرات در تلاش است محصولاتی درجه یک تولید و به بازار عرضه نماید.

خرمای سایر خوزستان

خرید خرما استعمران

خرما سایر که با نام استعمران هم مورد تقاضا قرار می گیرد، مقدار برداشت و فروش بسیار بالایی دارد. در بیشتر مواقع این خرما به رنگ قهوه ای است، اما دیده شده است که گاهاً به رنگ قهوه ای مایل به قرمز و یا سیاه هم در آید. مناسب ترین زمان برداشت اواخر تابستان و اوایل پاییز است.

وقتی از این خرما میل کنید خواهید دید که هسته ی آن به راحتی از گوشت جدا می شود و چسبندگی بالایی ندارد. همین ویژگی سبب تولید خرمای بی هسته یا چیپس خرما از این رقم شده است. یکی دیگر از بارزترین ویژگی های خرمای سایر خوزستان، ماندگاری بسیار بالای آن است. زیرا که این خرما کمی خشک تر از دیگر خرماهاست، بنابراین می توان بیش از یک سال در انبار سر پوشیده و در دمای محیط آن را نگهداری کرد.

صادرات خرما سایر

خرما سایر صادراتی

به دلیل وجود ماندگاری خرما سایر، عمدتاً این خرما به کشورهای خارجی صادر می شود. به طوریکه نزدیک به ۵۰ درصد محصولات متعلق به رقم سایر خوزستان است. برای صادرات این خرما نیازی به کانتینر یخچالی نیست و این ویژگی مختص به این رقم است.

عمده کشور هایی که ایران محصولات خرمای استعمران خود را به آنجا صادر می کند عبارت هستند از:

 1. روسیه
 2. انگلیس
 3. آلمان
 4. آمریکای شمالی
 5. نیوزلند
 6. و کشور های عرب زبان

برای صادرات این نوع خرما از بسته بندی های ۵ و یا ۱۰ کیلویی استفاده می شود. معمولا خرمای استعمران را با هسته و یا بدون هسته صادر می کنند.

تولید کننده خرما در ایران

تولید کننده خرما سایر پس از برداشت محصول خرما را به چند دسته طبقه بندی می کند، که اغلب برحسب تعداد در پوند است:

 1. خرما سایر سوپر سکلت
 2. سایر سکلت
 3. گرید B
 4. GAQ
 5. FAQ

اغلب تولیدکنندگان این محصول بومی های استان خوزستان هستند که مراحل سورت و بسته بندی را به صورت سنتی در کارگاه های خود انجام می دهند. اما خرمای سایر بسته بندی شده در شرایط بهداشتی و به بهترین نحو برای فروش ارائه می گردد. چنانچه قصد خرید و صادرات این رقم را دارید، کافیست با کارشناسان فروش ما تماس گرفته و در انتخاب گرید مناسب با توجه به بازار هدف خود، از مشاوره آنها بهره مند شوید.

قیمت خرما صادراتی به چه عواملی بستگی دارد؟

خرمای سایر خوزستان

عوامل متعددی هستند که قیمت گذاری خرما سایر از آنها تاثیر می گیرد. از جمله:

 1. کیفیت خرما سایر
 2. گرید خرما
 3. مراحل آماده سازی و پولیش محصول
 4. منطقه ای که خرما برداشت شده
 5. نوع و کیفیت بسته بندی خرما
 6. هسته گیری و حذف کلاهک
 7. شیرینک نهایی کارتن ها
 8. پالت بندی محصول برای صادرات

تمامی این موارد برای اعلام قیمت نهایی محصول باید مشخص باشد. برای سفارشات عمده و صادراتی می بایست نوع محصول درخواستی و پارامترهای مورد نیاز را اعلام کنید تا با توجه به آن، هزینه های تولید برای شما محاسبه گردد. معمولا قیمت خرما سایر خوزستان برای صادارت به صورت Exw یا FOB محاسبه و اعلام خواهد شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما