بزرگترین سایت خرید و فروش خرما کبکاب اعلا

خرما کبکاب از طریق بزرگترین سایت معتبر خرمای ایران به فروش می رسد. شما می توانید برای آشنایی بیشتر با انواع خرما و رطب کبکاب و دریافت لیست قیمتها با ما در ارتباط باشید.

ازگذشته خرما یکی از موادغذایی بسیار پرمصرف دربین ایرانیان بوده است. این محصول دارای خواص زیاد درمانی است که ازتمام قسمت ها حتی هسته ی آن نیز استفاده میشود. یکی از معروفترین و پرفروش ترین خرماها، خرمای کبکاب است که تولید زیادی درکشور دارد.

این خرما مخصوص استان بوشهراست که 80 درصدآن دراین شهر تولید میشود ولی درشهرهای دیگر نیز میتوان این نوع خرما را برداشت کرد. خرمای کبکاب بسیار شیرین و دارای شیره فراوانی است. قیمت های روز این خرما را میتوان در بزرگترین سایت خرید و فروش خرما کبکاب اعلا مشاهده کرد.

نمایندگی پخش خرما کبکاب با تخفیف ویژه

خرما ایرانی صادارتی

به علت حجم زیاد تولیدات خرمای کبکاب در کشور، تولیدکنندگان برای عرضه ی مناسب آن در بین مردم و فروش تمامی محصولات خود در شهرهای مختلف نمایندگی ایجاد کرده اند. دراین نمایندگی ها خرمای کبکاب به صورت عمده و جزیی به فروش میرسد. همیشه فروش عمده نسبت به خرده، با قیمت های پایینتری صورت میگیرد.

خریدار خرما کبکاب با مراجعه به نمایندگی های شهرخود میتواند با قیمتی ارزان خرما را خریداری کند. اما اگر فروشنده این خرما هستید و قصد دارید بار با قیمت مناسب تهیه کنید تا بتوانید با سود خوب به مردم بفروشید، کافیست با مجموعه ما ارتباط بگیرید.

این مجموعه بدلیل دسترسی به باغات جنوب، همواره خرمای مرغوب و تازه را با قیمت مناسبی به بازار ارائه می دهد. این امر سبب سود کشاورز و خریدار خواهد شد و واسطه ها حذف می گردند.

خریدار عمده انواع خرما با قیمت منحصر به فرد

انواع خرما صادراتی

همانطور که میدانید خرماها به علت تولید در شهرهای مختلف و آب و هوای خاص آنها، انواع گوناگونی دارند. خرما به سه دسته خشک و نیمه خشک و تر تقسیم میشود. از انواع خرماها میتوان به نمونه های زیراشاره کرد:

  1. خرمای مضافتی که بسیار مرطوب است و از پرطرفدارترین خرماها بشمار میرود.
  2. خرما پیارم که نسبت به خرماهای دیگر قیمتی بالاتر دارد. تولید آن مخصوص استان هرمزگان است و جزو خرماهای نیمه خشک با قند پایین است.
  3. رقم زاهدی که تقریبا رنگ روشن و طلایی دارد. بخاطر نرم بودن و شیرینی مناسبش طرفداران زیادی پیدا کرده است.
  4. خرمای ربی که ظاهر آن نسبت به بقیه خرماها کشیده تر است. جزء دسته نیمه خشک محسوب شده و عمدتا در سیستان و بلوچستان تولید میشود.

گوناگونی خرما درشهرهای ایران بسیار زیاد است که دراین مطلب به پرفروش ترین های آن اشاره شد. این مجموعه برای حمایت و همکاری با کشاورزان و تولیدکنندگان نیز، خریدار محصولات به صورت عمده می باشد. برای الاع بیشتر کافیست فرم مربوطه را تکمیل کنید تا کارشناسان ما برای فروش محصولتان شما را راهنمایی کنند.

فروش خرما کبکاب به صورت عمده

برای فروش خرما اعلا به صورت عمده، تولیدکنندگان میتوانند محصولات خود را به نمایندگی ها درشهرهای مختلف بفرستند. نمایندگی های فروش با تبلیغات درشهرهای خود مشتری های زیادی راجذب خواهند کرد. اما این امر اغلب با توافق طرفین برای هزینه های حمل یا روش پرداخت روبرو خواهد بود.

خرید مستقیم از کشاورز و پرداخت نقدی هزینه خرما، سبب رونق بازار و آماده سازی بموقع باغات برای فصل برداشت بعدی خواهند شد. امروزه  فروش خرما کبکاب به صورت عمده از طریق سایتهای اختصاصی نیز صورت میگیرد که این روش هم بسیار کاربردی و مفید بوده است.

خرما کبکاب بهبهان با کیفیت فوق العاده

فروش خرما کبکاب

یکی دیگر از شهرهای تولیدکننده خرمای کبکاب، بهبهان است که باکیفیت ترین نوع این خرما را عرضه میکند. تولیدی خرما کبکاب بهبهان با کیفیت فوق العاده خود، امکان صادرات این محصول را به کشورهای دیگر فراهم کرده است.

درپایان مقاله نشانه های خرمای مرغوب و خواص آن را به شما معرفی میکنیم که شما را در خرید خرما تازه کمک خواهد کرد.

  1. نکاتی که برای خرید خرمای خوب و باکیفیت باید به آن توجه کنید این است که ابتدا باید جعبه بسته بندی شده آن را نگاه کرده و از نشان سلامت و بهداشت برروی آن اطمینان پیدا کنید. زیرا ممکن است در هنگام بسته بندی، نکات بهداشتی رعایت نشده باشد و چون سطح خرما چسبناک است بسیاری از آلودگی ها و میکروب ها را جذب کند که مصرف آن خطرناک است.
  2. همچنین درهنگام خرید باید خرما را بو کرد، زیراممکن است در اثر نگهداری در محیط گرم خراب شود که در صورت فاسد بودن بوی ترشیدگی میدهد و به راحتی میتوان آن را تشخیص داد.
  3. خرماهای تر و تازه دارای شیره ی فراوان هستند که وقتی بسته بندی میشوند درکف جعبه جمع میشود. این شیره اگر سیاه و سفت باشد طبیعی است ولی اگر قهوه ای و شل باشد شیره ی غیرطبیعی و تقلبی میباشد.

حال با تعدادی از خواص معجزه آور خرما مطلب را پایان می دهیم، که باعث میشود بیشتر از آن مصرف کنید. خرما دارای طبع گرمی میباشد و خواص درمانی زیادی دارد. خرما ملین است و برای درمان یبوست مصرف آن توصیه میشود. و در درمان اختلالات گوارشی و روده بسیار مفید عمل کرده است.

مهمترین خواص خرما، ضدسرطان بودن آن است و برای تقویت قلب هم بسیار مفید میباشد. با مصرف این محصول ایمنی بدن خود را بالا ببرید و همیشه بدنی سالم داشته باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما