انواع خرما کبکاب صادراتی در دشتستان

آنچه در این مقاله میخوانید.....

خرما کبکاب دشتستانانواع خرما کبکابصادرات خرما کبکاب

انواع خرما کبکاب جهت صادرات به کشورهای دیگر با قیمت عمده قابل تامین می باشد. خرما کبکاب در مناطق مختلف استان بوشهر کشت می شود. کیفیت خرمای برداشتی با توجه به آب و هوای منطقه متفاوت است. خرما کبکاب دشتستان از جمله ارقام صادراتی ایران می باشد. برای خرید و فروش خرما کبکاب می توانید با ما در ارتباط باشید.

انواع خرمای کبکاب

خرما کبکاب دشتستان

خرما کبکاب از جمله ارقام زودرس ایران می باشد. طعم و شیره منحصر به فرد این خرما سبب کاربردهای بسیار آن شده است. از خرما کبکاب برای تولید فرآورده های جانبی همچون خمیر و شیره خرما استفاده می شود. این خرما در بسیاری از مناطق از جمله دشتستان، اهرم، بهبهان و خشت کشت می شود. کیفیت خرما کبکاب دشتستان از دیرباز مورد تایید خریداران و تجار خرما بوده است. به طوریکه سهم اعظمی از خرمای برداشتی جهت صادارت به سایر کشورها به فروش می رسد.

انواع خرما کبکاب خرما کبکاب بسته بندی

خرما کبکاب دارای ظاهری بیضی شکل و رنگ پوسته قهوه ای می باشد. رطب و خرمای کبکاب هردو قابل مصرف هستند. رطب عسلی کبکاب طرفداران بسیاری دارد. اما اکثرا خرمای کبکاب مناسب صادرات می باشد.

انواع خرما کبکاب

همانطور که اشاره شد خرما کبکاب از جمله ارقام تر و پرشیره محسوب می شود. پس از برداشت، خرما را به صورت فله و سرباغ نیز به فروش می رسانند. با ورود خرما به کارگاه و کارخانه های تولید و بسته بندی، ضدعفونی و سورت انجام می شود. خرما کبکاب را براساس کیفیت درجه بندی می کنند. نوع خرما سوپر و قهوه ای رنگ جهت بسته بندی صادراتی انتخاب می شود. نوع درجه یک در بسته بندی های فشرده 3 کیلویی قرار می گیرند. این نوع علاوه بر بازار داخل ایران در کشورهای عربی نیز بسیار طرفدار دارد. از خرما کبکاب با درجه کیفی پایین تر برای تهیه فرآورده های خرمایی استفاده می شود.

صادرات خرما کبکاب

گفته شد که خرما کبکاب به کشورهای بسیاری صادر می گردد. اغلب کشورهای آسیایی، عربی و کشور روسیه خریداران این خرما هستند. جهت صادرات، خرما را علاوه بر شستشو و ضدعفونی در مرحله آخر پولیش زنی هم می کنند. از شیره خرمای طبیعی یا صنعتی نیز برای تازه ماندن خرما استفاده می شود. اگر قصد صادرات خرما کبکاب دارید کافی است با برقراری ارتباط با مسئولین فروش، محصول موردنظر را تهیه کنید. علاوه بر انتخاب خرمای مرغوب با توجه به بازار هدف خود، از مشاوره رایگان در این خصوص نیز برخوردار شوید.

صادرات خرما کبکاب

صادرات خرما مستلزم صدور گواهی های استاندارد و بهداشت می باشد. خرما کبکاب نیز از این قاعده مستثنی نیست. جهت دریافت مجوزهای صادرات خرما کبکاب و تهیه بسته بندی مدنظرتان، شما را راهنمایی خواهیم کرد.

منبع: سایت khormacenter.ir

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

واحد فروش آراد خرما

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09133408938

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: aradkhorma@

email icon ایمیل: arad.khormaa@gmail.com

“تجربه خرید و تجارت مطمئن با مجموعه آراد خرما”
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید