انواع خرما سایر در بسته بندی صادراتی

انواع خرما سایر یا استعمران به موجب بافت نیمه خشکی که دارد از ماندگاری بالایی برخوردار است. همین امر سبب حائز اهمیت بودن آن در زمینه صادرات شده است.

خرما سایر را جهت معرفی به بازار صادرات می توانید در بسته بندی های جدید و متنوع تهیه نمایید. خرید و فروش خرما سایر با قیمت عمده و بصورت اینترنتی نیز امکان پذیر می باشد.
چنانچه قصد خرید خرما سایر و یا ورود به بازار صادرات خرما استعمران را دارید لازم است در ابتدا با ویژگی های خرما سایر آشنا شوید. کسب اطلاعات بیشتر در مورد یک محصول می تواند در یک تجارت موفق به شما کمک نماید.

ویژگی های خرما سایر

خرما استعمران یا سایر از جمله ارقام بومی منطقه خوزستان می باشد. این خرما به نام های محلی سمبرون یا سمباران نیز معروف است.
در اکثر مناطق استان خوزستان ازجمله شادگان، آبادان، کارون، ماهشهر و اهواز می توان خرما سایر را کشت نمود. کیفیت و طعم خرمای برداشت شده با توجه به آب و هوای هر منطقه متفاوت خواهد بود.
به طور کلی خرما استعمران یا سایر دارای ظاهری بیضی شکل و کشیده است. بافت نیمه خشک و نرم دارد.

خرما سایر صادراتی

رنگ پوسته میوه از زرد تا قهوه ای متمایل قرمز در دوره خارک تا رسیدگی کامل خرما تغییر می یابد. میزان چسبندگی گوشت به هسته به میزان کم است و هسته براحتی از خرما جدا می گردد. خرما سایر نیز یکی از پرطرفدارترین انواع خرمای صادراتی ایران است.

انواع خرما سایر

انواع خرما سایر را بر اساس تعداد در پوند و سایز دسته بندی می کنند:

  1. خرما سایر سوپر سلکت
  2. سایر سلکت
  3. گرید B
  4. سایر GAQ
  5. FAQ
  6. خرما سایر بی هسته

خرما سایر بی هسته

همانطور که اشاره شد بر اساس تعداد خرما در هر پوند یا 455 گرم درجه بندی هر گروه انجام شده است. برای مثال خرما سایر سلکت در هر پوند 75-85 عدد و خرما سایرGAQ در هر پوند 95 عدد می باشد.
به همان میزان سایز خرما نیز کوچکتر می شود. قیمت خرما سایر نیز از درجه سوپر سلکت تا گرید FAQ کاهش می یابد.

انواع بسته بندی خرما سایر

همانطور که گفته شد به طور معمول خرما سایر در بسته های 5 و 10 کیلویی فله بسته بندی می کنند. جعبه های معمولی و ساده و یا کارتن های صادراتی و لمینتی مخصوص، مناسب ارائه خرما به بازار می باشند.
همچنین جعبه های خرما در وزن های 250 و 500 گرمی نیز برای فروش خرما سایر در بازار صادراتی به کار می رود.

شما می توانید متناسب با نوع سفارش و بازار هدف خود نوع بسته بندی و طرح مدنظرتان را اعلام نمایید. برای انتخاب یک بسته بندی مناسب نیز می توانید از مشاوره مسئولین فروش مجموعه برخوردار شوید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما