ارزانترین فروشگاه خرما مضافتی بم در تهران

ارزانترین فروشگاه خرما مضافتی بم انواع بهترین تولیدات به صورت سورت و بسته بندی شده در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

در تهران به علت عرضه عمده انواع خرمای تولیدی کشور، قیمت و نرخ معاملات گاهاً چالش برانگیز بوده و به همین علت توصیه می شود همواره قبل از سفارشات اقدام به استعلام و تهیه لیست روزانه نمایید.

حال سوال اینجاست که بهترین نوع خرما را از کدام فروشگاه ها و با چه برندهایی می توان تهیه نمود؟

 

بزرگترین بازار فروش خرما مضافتی

بزرگترین بازار فروش خرما مضافتیخرما به صورت تخصصی تولید منطقه بم واقع در استان کرمان است. از آنجایی که این نوع خرما دارای رطوبت زیادی است بهترین دما برای نگهداری آن بین -5 تا 5 درجه سانتی گراد است. با توجه به این ویژگی، اکثر کارشناسان متعقدند که خرمای مضافتی را نمی توان در گروه خشکبارها قرار داد.

بازار فروش خرما مضافتی نیز به عنوان بزرگترین بازار از نظر میزان تقاضا به ویژه در کلان شهرها شناخته می شود. صادرات به کشورهای مختلف از جمله ترکیه و کشورهای عربی و عرضه به بازارهای بزرگ داخلی از جمله اهداف خریداران عمده این محصول است.

ارزانترین مراکز فروش خرما مضافتی بم

ارزانترین مراکز فروش خرما مضافتی بم

در مراکز فروش خرما، نوع مضافتی این محصول با درجات کیفی مختلف به صورت بسته بندی یا فله ای عرضه می شود. در هر صورت اگر قصد خرید و سفارش آن را دارید باید با ویژگی ها و شکل ظاهری نوع درجه یک این محصول آشنایی کامل داشته باشید.

برخی از مهمترین راه های شناخت خرمای مضافتی بم مرغوب بر اساس شکل ظاهری عبارت است از:

  • پوست خرمای مضافتی چسبناک نیست.
  • این نوع خرما شیره ندارد.
  • پوست صاف و براق از ویژگی ارقام درجه یک است.
  • میوه یا مغز خرما به راحتی از پوست جدا می شود.

در مرک پخش خرما مضافتی اغلب ارقام بسته بندی نیم و یک کیلویی با برندهای مختلف عرضه می شوند که بسته به کیفیت، وزن و نوع بسته بندی قیمت و نرخ های متعددی دارند.

فروشنده اصلی خرما تازه مرغوب و ارزان

فروشنده اصلی خرما تازه مرغوب و ارزاناگر خرمای تازه و مرغوب مضافتی را در شرایط مطلوب نگهداری یا انبارداری کنید امکان مصرف و عرضه آن تا دو سال نیز امکان پذیر است. از آنجایی که اواخر فصل تابستان زمان برداشت ارقام مضافتی در استان های تولید کننده مانند کرمان و سیستان و بلوچستان است، بهترین زمان برای خرید عمده و ارزان ارقام درجه یک با قیمت تولیدی را می توان اوایل پاییز دانست.

فروشنده های اصلی ارقام خرمای تازه و مرغوب ایران می توانند تامین کنندگان و شرکت های پخش باشند که بازار هدف آنها عمدتاً شرکت های صادرکننده، واسطه های بازار و فروشندگان عمده در کلان شهرهایی مانند تهران را شامل می شوند.

به عنوان فروشنده در هنگام سفارش عمده باید به استانداردهای بسته بندی توجه ویژه داشته باشید. بارکد درج شده روی بسته بندی، شماره مجوز پروانه بهداشت، شماره استاندارد ملی ایران، درج وزن محصول و هم چنین تاریخ تولید از جمله این موارد هستند.

چگونه خرما مضافتی بم اصل را تشخیص دهیم؟

چگونه خرما مضافتی بم اصل را تشخیص دهیم؟

تشخیص خرمای مضافتی بم اصل از ارقام درجه دو و سه کار چندان مشکلی نیست. در بالا به برخی از ویژگی های کیفی و شکل ظاهری ارقام درجه یک اشاره کردیم. با این حال باید عنوان کرد که همواره از خرید خرمایی که دارای قندک است خودداریی کنید.

اگر خرما شکلی بیش از حد براق داشت نشان دهنده داشتن مواد نگهدارنده است که باید از انتخاب آن اجتناب کنید. خرمای مضافتی اصل بافت سفت و محکمی دارد و اندازه آن درشت است.

در فرآیند تولید خرما مضافتی و عرضه آن به بازار، فاکتورهایی مانند رنگ و شکل ظاهری، سایز و اندازه و میزان شیره در نظر گرفته می شود و در نهایت محصولات درشت و تازه تر که بدون شیره هستند برای بسته بندی انتخاب می شوند.

در نهایت باید اشاره کرد که امروزه عرضه خرما تازه به بازار با شیوه های نوین مانند فروش اینترنتی بسیار مرسوم بوده و بسیاری از شرکت های فعال از مزایای آن برای خرید ارزان و سریع انواع خرما بهره می برند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما