سایت فروش خرما پیارم با کیفیت استثنایی

سایت فروش خرما یکی از مراکز معتبر برای عرضه انواع خرمای ایران است. امکان خرید عمده مستقیم از نخلستان و یا پیش خرید خرما وجود دارد.

خرما یکی از محصولات کشاورزی بسیار مهم وباارزش غذایی بالا به شمار میرود که در ایران  بیش از300 نوع ازآن را باطعم ها وشکل های مختلف میتوان پیداکرد. تولید خرما در شهرهای مختلفی ازایران صورت میگیرد که کیفیت های مختلفی دارند.

سایت فروش خرما

 

سایت فروش خرما

سایت فروش خرما خشک با در نظر گرفتن نیاز مشتریان برای آشنایی بیشتر با انواع خرما دایر گشته است. در سایت خرما خشک ایران شما می توانید از قیمت انواع رقم های خرما، خرید و فروش آنها مطلع گردید. در این مرکز شما قادر خواهید بود تجارتی مطمئن در زمینه فروش خرمای ایران را تجربه نمایید.

خرمای پیارم به باکیفیت ترین و گرانترین خرمای ایران وجهان معروف است. این خرما درایران به خرمای مریمی و درجهان به خرمای شکلاتی معروف است. طعم بی نظیر آن بخاطر چسبیده بودن پوست وگوشت آن به همدیگر است که وقتی کمی ازآن را میخوریم ابتدا احساسی مثل  آدامس جویدن به آدم  انتقال میدهد،برای همین باست که خارجی هابه آن خرمای شکلاتی میگویند.

بهترین خرما پیارم  در استان هرمزگان پیدا میشود. درفصل تابستان که به زبان محلی به فصل خرماپزان معروف است برداشت میشود. ویژگی این خرمای نیمه خشک که بسیار مورد استفاده ی ایرانی ها در مراسم های مختلف است ظاهر زیبای آن است که پوست نازک و قهوه ای دارد .

فروشندگان برای تهیه این خرما، میتوانند به ارزانترین سایت فروش خرما پیارم باکیفیت استثنایی مراجعه کنند و از تخفیفات ویژه آن بهره ببرند.

کارخانه تولید خرما پیارم در ایران

در استان هرمزگان که مرکز تولید خرما پیارم درجه یک درایران است، کارخانه ها وتولیدکننده های زیادی فعالیت میکنند. این تولیدکننده ها رقابت زیادی در ارائه محصول خود دربالاترین کیفیت و بسته بندی های مختلف به سطح کشور دارند. تولید این محصول یکی ازسودآورترین مشاغل کشور میباشد که بخاطر ارزش ویژه ی خرما در سبد غذایی ما دارد.

مرکز صادر کننده عمده خرما پیارم

خرما پیارم سوپر

خرما پیارم علاوه بر پرطرفدار بودن دربسیاری ازشهرهای ایران، درمیان کشورهای زیادی نیز مشتری های ثابت ودائمی پیداکرده است. حاجی آباد یکی ازشهرهای شمالی  استان هرمزگان است که مرکز فروش خرما اعلا محسوب میشود ونمایندگی خرما ارگانیک درسطح کشوراست.

خرما پیارم حاجی آباد به عنوان مهمترین  صادرکننده عمده خرما درکشور شناخته شده است. این خرما بخاطر داشتن ظاهر زیبا ولوکس خود بخش عمده ای از صادرات خرما را به خود اختصاص داده وبسیار سودآور است.

کشورهایی که به آنها خرما صادرمیشود عبارتند از:

آرژانتین، اسپانیا، اتریش و عراق. کشورهای اروپایی و آسیایی زیادی که به همه آنها نمیتوان دراین مطلب اشاره کرد. درمیان آنها هند و پاکستان بیشتر واردات خرمای ایرانی را به خود اختصاص داده و بزرگترین مشتری خرما بوده اند.

عرضه کننده انواع مختلف خرما با قیمت ارزان

عرضه کننده انواع مختلف خرما با قیمت ارزانتفاوتی که بین خرماها وجود دارد ومیتوان به آنها اشاره کرد درجه شیرینی و رطوبت آن هااست. دراین قسمت چندتا ازخرماهای شناخته شده ومعروف را برای شما معرفی خواهیم کرد.

1.خرمای مضافتی:

خرمایی نیمه مرطوب به شمارمیرودکه رنگ تیره ای دارد. این خرما بسیار نرم است برای همین مورد علاقه افرادزیادی قرار گرفته است‌و بیشتر در شهرکرمان تولید میشود.

2.خرمای کبکاب:

جزو خرماهای مرطوب وپرشیره به حساب می آید که به رنگ قهوه ای تیره است.این خرما پرمصرف ترین نوع خرما بین مردم است که دربیشتر مراسمات مذهبی وعزاداری ها از آن استفاده میشودودر استان بوشهر کشت  وبرداشت میشود.

3.خرمای زاهدی:

این خرما دارای رنگ قهوه ای روشن وظاهری کشیده است و جزو خرماهای نیمه مرطوب محسوب میشود. بیشترین کشت این خرما در استان خوزستان وفارس است.

4.خرمای ربی:

تولید این خرما درسیستان و بلوچستان است. ازویژگی های ظاهری این خرمای درشت، رنگ مایل به قرمز وقهوه ای تیره آن است. همچنین این خرما جزو دسته خرما خشک به شمارمیرود.

خرما پیارم و خواص باور نکردنی آن

خرما خواص باور نکردنی و معجزه آوری دارد که دراین قسمت باخواص خرمای پیارم که باکیفیت ترین آنها میباشد، آشنا میشوید. ازخواص خرما پیارم میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. سرشار از ویتامین هاوپروتئین ها وفیبر فراوان
  2. جلوگیری از ابتلا به سرطان
  3. بهبود عملکرد دستگاه گوارش
  4. تقویت قلب
  5. تقویت سیستم ایمنی بدن

همچنین این خرما بخاطر داشتن قند مناسب وطبیعی برای استفاده افراد دیابتی مفیداست وبه راحتی میتوانند بجای قند آن راهمراه با نوشیدنی هایی مانند چایی مصرف کنند. امروزه باید مصرف مواد مقوی و انرژی زا مانند خرما را بیشتر مورد توجه قرارداد وبا آگاهسازی های لازم عادات غذایی بد را ترک کرده و به سلامت خود ودوستانمان کمک کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما